Team

Sales Support

In ons Sales Support team zitten de specialisten op het gebied van orderverwerking. Daarnaast verzorgen zij ook de eerste lijn dienstverlening voor klanten en accountmanagers. De afdeling bestaat uit Bjorn Lohmann, Merit van Mosel, Anneke Langendam, Anita Blom en Remo de Vries. Van dit team hebben Bjorn, Anita en Remo zich gespecialiseerd in het assortiment en de klanten van DGS WIJN. 
De afdeling Sales Support is te bereiken via 0180-635 135 of via verkoop@dgswijn.nl.

Bjorn Lohmann

Bjorn Lohmann
Manager Sales Support
T 0180-635 153
b.lohmann@deltawines.eu

Anita Blom

Anita Blom
Sales Support
T 0180-635 117
a.blom@deltawines.eu

Vakhandel

Vanaf het begin speelt vakhandel een zeer belangrijke rol in onze marktbewerking. Wij zijn overtuigd dat deze schakel van grote meerwaarde is om de wensen van onze producenten te vervullen en de consument en horeca op de best mogelijke manier te bedienen. Ons team van vakhandel specialisten helpt de klanten om het maximale rendement uit de markt te halen met veel kennis en ervaring.

Pim Jannink

Pim Jannink
Commercieel Manager
M 06 200 31 171
p.jannink@dgswijn.nl

Sanne Kelderman

Sanne Kelderman
Accountmanager
Regio: Amsterdam, Noord-Holland
M 06 201 03 981
E s.kelderman@dgswijn.nl

Michel Boorsma

Michel Boorsma
Accountmanager
Regio: Rotterdam, Den Haag e.o.
M 06 511 11 409
m.boorsma@dgswijn.nl

Renson Rozenboom

Renson Roozenboom
Accountmanager
Regio: Noord- en Oost Nederland
M 06 523 53 053
r.roozenboom@dgswijn.nl

Bas Graat

Bas Graat
Accountmanager
Regio: Zuid Nederland
M 06 461 59 392
b.graat@dgswijn.nl

Remo de Vries

Remo de Vries
Commercieel Assistent Vakhandel
Kerst-& Relatiegeschenken
T 0180 635 138
r.de.vries@dgswijn.nl

Retail

Het bedienen van supermarktorganisaties zit in onze genen. In dit segment van de markt is naast het bieden van de best mogelijke prijs-kwaliteit en efficiënte logistieke oplossingen, ook het goed kunnen interpreteren van cijfers en marktaandelen van groot belang. Onze specialisten hebben op dit terrein de krachten gebundeld met het team van Coenecoop Wine Traders om hierin nog meer tijd en energie te kunnen steken. Zij zijn hierdoor een waardevolle sparringpartner van elke category manager in de supermarkt.

Erik Rozendaal

Erik Rozendaal
Commercieel Manager
T 0180-635 154
E e.rozendaal@dgswijn.nl

Hilde Kiers

Hilde Kiers
Accountmanager
T 0180-635 139
h.kiers@dgswijn.nl 

Petra van der Wouden

Petra van der Wouden
Retail Support
T 0180-635 121
p.van.der.wouden@dgswijn.nl

Dennis van Haaren-Berens

Dennis van Haaren-Berens
Accountmanager
T 0180-635 113
E d.van.haaren-berens@dgswijn.nl 

 

Juliette Zandbergen
Retail Support
T 0180-635 114
j.zandbergen@dgswijn.nl

Hanna Zwijnenburg

Hanna Zwijnenburg
Retail Support
T 0180-635 110
h.zwijnenburg@dgswijn.nl 

Inkoop

Het team inkopers wordt vanuit Delta Wines georganiseerd. Professionele inkopers zijn ieder verantwoordelijk voor een deel van de wijnwereld. Op deze manier wordt de kennis van de aanbodzijde maximaal gebundeld. Zij kunnen hierdoor de beste selecties maken en de scherpste prijzen onderhandelen. Het team bestaat uit:

Anouk Cornelis Anouk Cornelis
Manager Buying
Laurens Maas Laurens Maas
Buyer
Vincent Zonneveld Vincent Zonneveld
Senior Buyer
Clara van Otterloo Clara van Otterloo
Senior Buyer
Ferko de Jong Ferko de Jong
Senior Buyer / Export
Didyne Snoek Didyne Snoek
Buyer

Zij zijn te bereiken via: inkoop@dgswijn.nl

Debiteurenbeheer

Het verwerken van uw betalingen wordt verzorgd door de afdeling administratie van Delta Wines.

Carin Verleun Carin Verleun
Administratief Medewerkster
Wendy Schellingerhout Wendy Schellingerhout
Administratief Medewerkster

Zij zijn te bereiken via: administratie@deltawines.eu

Marketing team

Ook onze marketingafdeling is een gezamenlijke operatie vanuit Delta Wines. Deze afdeling ondersteunt een groot aantal activiteiten voor zowel vakhandel als retail. Met veel creativiteit en vakmanschap brengen zij onze producenten en hun wijnen over het voetlicht. Een professionele dtp-afdeling stelt ons in staat om intern etiketten en POS materiaal te ontwikkelen. Een onmisbare afdeling om de vertaalslag te maken van “wijn is emotie”.

Wendy van den Hengel

Wendy van den Hengel
Manager Marketing & Communicatie

Erik de Bruijn

Erik de Bruijn
Marketing & Communicatie

Maurice van der Voorst

Maurice van der Voorst
Grafisch Ontwerp / DTP

Zij zijn te bereiken via: marketing@deltawines.eu

Directie

Namens de moedermaatschappij Delta Wines zijn Joris Snelten (CEO) en Ralph Zopfi (CFO) eindverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken bij ons bedrijf. www.deltawines.eu